Майстер-класи

Також я проводжу тренінги, майстер-класи та групову терапію. Теми стосуються психології стосунків. Завдання групи зрозуміти інших – пізнати себе.
Побачити:
як ми взаємодіємо,
як змінюється згодом думка про нас.
За рахунок чого ми стаємо ближче або навпаки, що є в нас такого, що відштовхує оточуючих. Вчимося будувати ресурсні взаємини.

Тренінги

«Руйнівник міфів»

Кожен з нас має певну життєву установку. Добре, якщо вона позитивна і допомагає нам у стосунках. У психологічній практиці я стикаюся з негативними переконаннями дуже часто:
«Тільки коли я схудну – знайду собі пару»
«Красива дівчина сто відсотків зайнята»
«Якщо я не вийду заміж до 25 років – я залишуся сама»
«Найкращих дівчат давно розібрали»
«Я не подобаюсь дівчатам»
На майстер класі «Руйнівник міфів» ми познайомимося з нашими переконаннями на практиці. Буде багато унікальних вправ. Ви познайомитеся з найтаємнішими власними установками – зробите їх ресурсними для себе. Знайдете особисте переконання на стосунки з протилежною статтю. Навчітеся дізнаватися та керувати установками.

«Не можу сказати - кохаю»

Цей майстер клас про психологію та про кохання. Що він вам дасть?
1. Покаже ваші установки, що заважають коханню.
2. Ви спробуєте прожити почуття, які відчувають закохані
3. Ви торкнетесь тієї частини, яку прийнято знецінювати – визнання своєї вразливості.
4. Ви познайомитеся зі своїми страхами в коханні і можливо зрозумієте, що за ними стоїть.

«Закохати та розлюбити»

Найчастіший запит, з яким приходять молоді люди – це нещасливе кохання. Усі хочуть розлюбити в одну секунду або щоб у них терміново закохався їх обранець. Завдяки досвіду, який у мене накопичився – народився цей майстер-клас. Він заснований на психології закоханості, у центрі якої механізми, відповідальні за прихильність.

Майстер-класи

«Всесвіт бажань»

Оскільки яйце – це мікромодель Всесвіту, отже, наносячи на нього певні знаки та символи, можна впливати на макромодель – сам Всесвіт. Так виник звичай писати писанки. Кожен із нас створить свою унікальну писанку. І вкладе туди бажання, яке неодмінно здійсниться.

«Який «Я» в очах інших?»

На цьому майстер-класі завдяки унікальним технікам ви отримаєте перше уявлення про себе з боку:
- Ви дізнаєтеся, який я в очах протилежної статі,
- ви дізнаєтеся про себе не тільки за манерою спілкування, ви також можете зрозуміти який ви - не вимовляючи жодного слова,
- вправа «Лібідо» для найсміливіших– відповість вам на запитання – наскільки я сексуально привабливий в очах дівчат, в очах хлопців.
Так чи інакше, ви підете з новим баченням себе. Можливо, вам пощастить і питання:
Що думають про мене?
Які почуття я викликаю?
- Не залишаться більше питаннями.

«Я жінка и в цьому моя цінність»

На майстер класі ми спробуємо відповісти на такі запитання:
Що ж таке жіночність?
У чому справжня цінність жінки?
Що визначає наявність жіночності?
Чи дійсно чоловік оцінює жінку?
Дивує той факт, що жінка у стосунках втрачає свою цінність. І якщо є така можливість хоча б трохи зробити стосунки зрозумілішими, знайти причини нерозуміння в собі, то на майстер класі «Я жінка і в цьому моя цінність» ми можемо спробувати розібратися разом з вами.

Групова терапія

«9 місяців. Група для вагітних»

Закрита група для майбутніх матусь і для жінок, які планують вагітність. У групі ми зустрічаємось із тривогами вагітних. Розбираємо кожну нав'язливу думку. Проживаємо страхи та намагаємося зрозуміти, про що вони говорять. Психологічно готуємось стати мамою. Наше завдання – бути спокійними та впевненими у період родової діяльності.

«Психологічна допомога під час розставання»

Це група підтримки. Мета групи пережити складний період життя. Насправді – розлука – неначе маленька смерть. У моїй практиці накопичилося безліч чудових технік, які допомагають прийняти причину розлучення і впорається з душевним болем.

Запис

Щоб записатися, заповніть форму і вкажіть цікаве для вас заняття в розділі «Тема». Я зв'яжусь з вами для підтвердження запису та уточнення деталей.
До зустрічі на заняттях!